spot_img
spot_img
spot_img

У Долині відбулася акція для першокласників «Шкільний портфелик»

Сьогодні, напередодні Дня знань, у Долинській міській раді відбулася акція «Шкільний портфелик».

Інформує FrankoNews, з посиланням на Долина – міська рада / Dolyna City Council

Шкільне приладдя передали цьогорічним першокласникам Долинської громади з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Набір канцелярського приладдя містить зошити у клітинку та лінійку, пластилін, дошку та ніж для пластиліну, фломастери, фарби акварельні, клей ПВА, прості та кольорові олівці, альбом для малювання, ручки фіолетового кольору, обкладинки для зошитів та інше.

Канцтовари були закуплені Службою у справах дітей відповідно до міської Програми попередження дитячої бездоглядності та безпритульності серед дітей, підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Долинської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Діток привітала заступниця міського голови Алла Шевченко. Вона зазначила, що мета акції «Шкільний портфелик» – подбати про потреби найменших здобувачів знань, щоб весь навчальний рік був для них в радість і користь.

Відтак, побажала школярикам та їх батькам, незважаючи на складний період в Україні, успішно приступити до навчання, перемагати всі труднощі новими вміннями та знаннями.

Читайте найактуальніші новини в нашому Telegram та Instagram.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ми у соц. мережах

1,200FansLike
4,185FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Останні новини