spot_img
spot_img
spot_img

До Калуша переїхав Київський завод

У перші дні повномасштабного вторгнення російських окупантів всі підприємства, що знаходилися поблизу району бойових дій, опинилися в зоні ризику. Під загрозою опинилося не лише все їхнє майно, а й безпека працівників.

Багато хто із власників бізнесу прийняв рішення про терміновий переїзд своїх підприємств у безпечніші тилові області, пише FrankoNews з посиланням на сайт виробництва.

Саме таке рішення прийняв і ТОВ “Київський завод підіймально-транспортного обладнання”. Для релокації свого основного промислового підрозділу керівництво заводу обрало місто Калуш.

На даний час, крім запуску повномасштабного виробництва, вже повністю сформований регіональний сервісний центр, є у наявності всі основні кранові компоненти, що уможливлює виготовлення та монтаж вантажопідйомних кранів у найкоротші терміни (до 10 днів з моменту замовлення). Крім того, КЗПТО, як і раніше, пропонує всім зацікавленим компаніям та приватним підприємцям поставку оригінальних запчастин для кранів і тельферів за цінами заводів-виробників.

По-перше, Калуш відомий як регіональний промисловий центр. По-друге, тут досить добре розвинута транспортна інфраструктура. По-третє, у місті є кілька підприємств, які можуть виготовляти деякі кранові компоненти, необхідні для комплектування кранів заводу.

Керівники міста та області пообіцяли максимальне сприяння у відновленні роботи заводу на новому місці та запропонували на вибір кілька майданчиків для розміщення виробничих потужностей.

Перевезення та розміщення всього свого основного промислового обладнання, а також складських запасів на нове місце дислокації було здійснено у найстисліші терміни — лише за два тижні. На даний час вже повністю запущено

Днями виробничий підрозділ Київського заводу підіймально-транспортного обладнання у Калуші відвідала голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук, яка ознайомилася з умовами роботи заводського колективу, технологічним процесом виробництва, реальними та потенційними можливостями заводу. Також очільниця ОВА цікавилася, чи потребує завод ще якоїсь допомоги.

Генеральний директор заводу Олексій Севастьянов подякував очільниці області за надану практичну допомогу при релокації, докладно розповів про діяльність підприємства, його досягнення та можливості.

За словами директора підприємства, після перемоги України у російсько-українській війні підприємство розглядає варіант інвестицій та розширення виробництва на Прикарпатті.

 Світлана Онищук зазначила, що на Прикарпаття релокувалися вже понад пів сотні українських підприємств.

«Ми професійно займаємось виробництвом вантажопідіймального кранового обладнання. Наше підприємство має три виробничі потужності, одна з яких у березні поточного року була релокована до міста Калуша Івано-Франківської області. Місто Калуш є одним із промислових центрів Західної України, має зручні логістичні сполучення, тут є локальні виробники, які випускають продукцію, що використовується у виробництві кранів КЗПТО. Тому з огляду на всі ці переваги було обрано саме місто Калуш як найбільш привабливе місце для організації виробництва,” – йдеться у повідомленні.

Читайте найактуальніші новини в нашому Telegram та Instagram.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ми у соц. мережах

1,200FansLike
4,185FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Останні новини