spot_img

Обряди Маланки з двох сіл Франківщини увійшли до спецпроєкту від «Ukraїner» «Зимові свята»

У січні цього року команда суспільно-культурного мультимедійного українознавчого проєкту «Ukraїner» презентувала репортажі про святкування Маланки у двох селах Івано-Франківщини.

14 січня представлено обряд із села Белелуя Коломийського району, 22 січня – із селі Пістинь Косівського району, пише FrankoNews з посиланням на Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

Репортаж «Ukraїner» є частиною їх великого спецпроєкту «Зимові свята». Зйомки відбувалися у січні 2022 року у рамках наймасштабнішої експедиції, коли 6 знімальних груп у 6 регіонах України фіксували традиції святкування Різдва та Маланки. Всього було відзнято 19 історій.

На Івано-Франківщині репортери працювали у згаданих селах за сприяння управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації, Снятинської і Косівської міських рад,” – йдеться у дописі.

Історії про різдвяні традиції прикарпатських сіл увійшли в авторську книгу «Ukraїner» «Різдво та Маланка», видану на основі репортажів зимової експедиції різними куточками країни, які показують, як українці зберігають і відтворюють традиції.

Читайте найактуальніші новини в нашому Telegram та Instagram.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ми у соц. мережах

1,200FansLike
4,185FollowersFollow

Останні новини