spot_img

Про взаємини мами і дочки: франківців кличуть на виставу “Вовчиха”

У Івано-Франківському драмтеатрі імені Івана Франка розповіли про прем’єрну постановку режисера Назарія Паніва за новелою Ольги Кобилянської «Вовчиха».

Про це повідомляє FrankoNews.

У виставі розкривають взаємини між мамою та дочкою, наскрізною темою є гіперопіка. Постановка буде в пам’ять про Олега Вергеліса – заслуженого журналіста України, театрального критика і мистецького оглядача, друга Франківського драмтеатру, керівника літературно-драматургічної частини. Оскільки це була його ідея.

Вистава дещо відрізнятиметься від оригінального твору Ольги Кобилянської, зазначив режисер постановки Назарій Панів.

«Нам захотілось показати актуальність, яка описана у творі і яку ми можемо бачити у сьогоденні. Також акцентували увагу на гіперопіці, взаєминах матері і доньки, нерозумінні потреб одна одної та нездатності щиро поговорити. Нашою постановкою ми хочемо порушити ці теми, дати сили начебто в простому – поговорити відверто і щиро один з одним»,- пояснює Панів.

Виконавиця ролі доньки Мар’яна Вінтоняк зазначає, що теми, які підняли у виставі, відгукнуться чи не в кожного глядача.

«Сподіваюсь, що ті діти, підлітки та батьки, які прийдуть на виставу, зрозуміють що в будь-який момент можна сказати, що тебе болить. Будемо сподіватись, що вистава буде для когось уроком, а для когось можливістю врятувати відносити у сім’ї»,- ділиться акторка.

Це буде третя поспіль прем’єра за творами українських класиків, – розповів директор драмтеатру Ростислав Держипільський

«Останні наші три прем’єри поставлені за творами українських класиків. Як ви знаєте, всі твори російських класиків ми викинули з репертуару. Нам справді втюхували, що російська культура крута. Але це не так. Наш великий скарб – це українська драматургія. Вона багатошарова, сучасна, філософська. Тож ми намагались по-новому подивитись і по-новому переосмислити всі твори, зокрема «Вовчиху»»,- наголосив Держипільський.

Вистава відбудеться 27 і 28 січня о 18:00 на камерній сцені.

Читайте найактуальніші новини в нашому Telegram та Instagram.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ми у соц. мережах

1,200FansLike
4,185FollowersFollow

Останні новини