Повіривши зловмисникам, які використовують різні шахрайські схеми, громадяни втрачають свої кошти.
Про це пише FrankoNews з посиланням на Поліція Калущини.
Вчора за допомогою до калуських поліцейських звернулась мешканка Калуського району із заявою про вчинене щодо неї банківського шахрайства. Як з’ясувалося, до потерпілої зателефонував нібито представник служби безпеки банку та зловживаючи довірою останньої, під приводом здійснення операції задля безпеки, заволодів грошовими коштами заявниці в сумі 34 тисячі гривень, які остання для збереження коштів, спершу переказала зі своєї кредитної картки на карту для виплат, а згодом на невідомий банківський рахунок, які вказали шахраї.
Основні поради, як не стати жертвою шахраїв в інтернеті:
- Не надавати особисті дані на незнайомих сайтах. Паспортні і платіжні дані, телефон, логін і пароль в інтернеті надавати тільки в разі 100% впевненості, що перебуваєте на офіційних сайтах.
- Не користуватися підозрілими сервісами або пропозиціями інших людей. Люди або сервіси, що пропонують швидкий заробіток або допомогу в рішенні кредитних труднощів часто виявляються шахраями.
- Не переходити за невідомими посиланнями, які обіцяють виплату матеріальної допомоги.
Що робити, якщо ви стали жертвою інтернет-шахраїв?
“Якщо ви стали жертвою шахраїв в інтернеті, просимо телефонувати до чергової частини Калуського районного відділу поліції ГУНП в області за телефоном:
067 344-40-33 або на лінію 102,” – йдеться у дописі